Mail ProgramlarıMail AdresleriSıkça Sorulanlarİletişim

Cool Spider V.2.0 Mail Toplama Programı

Cool Spider Programını oluşturmamızın amacı elinizde var olan datanıza yeni kişiler bulmanıza yardımcı olmak, hem de iş alanınıza yeni kişiler ekleyebilmenizi sağlamaktır. E-postalar artık dünya çapında en etkili haberleşme ve reklam hizmeti sunma aracıdır.

Cool Spider

 

Direk hedefine ulaştığından ve kişiye özel bir durum olduğundan diğer reklam araçlarına göre daha avantajlı bir sistemdir. Bundan dolayı artık reklam çalışmaları daha çok hız kazanmıştır. Bu durumda sürekli olarak yeni adresler bulmak bir külfet olmamalıdır.

 

Her siteye girerek size lazım olan adresleri tek tek toplamak sizi ancak yavaşlatır. Hızınızı kesmeden ve sizi uğraştırmadan adreslerin size ulaşmasının en kolay yolu toplama programıdır.

 

Cool Spider FullCool Spider Toplama Programı kullanma ve kurulum aşaması uzman olmanızı gerektirmeyecek kadar kolay ve hızlı bir şekilde hazırlanmıştır.
Toplama işlemleriniz ve bizim kendi datalarımızı oluşturmamızda yardımcı olacak profesyonel bir toplama programıdır.

 

Programın çalışma mantığı bildiğiniz bir web sayfası varsa onun adresini girmeniz gerekmektedir. Ör; www.toplumail.com gibi...Sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmadan program epostaları sizin adınıza toplayacaktır.

 

Bir diğer seçenek ise anahtar kelime bazlı toplama işlemi olan " Google " da arama yapmak. İstediğiniz il veya sektörle ilgili kelimeler yazabilirsiniz. Örneğin; İstanbul e-postaları gibi ya da İstanbul 'da ki firmalar gibi kelimeler yazdığınızda konu ile ilgili bir çok sonuç karşınıza çıkacaktır.

 

Çıkan sonuçların bulunduğu sayfayı kopyalayıp programa yapıştırdığınızda ve siteler arası geçişi sağlayabilmek için " Bu siteden diğer sitelere geçiş izni ver linki "ni tıklamanız yeterli. Program sizin adınıza çıkan tüm sonuçları belirlediğiniz arama derinlik seviyelerine göre tarar ve toplama işlemini gerçekleştirir. Program sitelerde önce var olan linkleri bulur.

Cool Spider Download

 

Sonrasında ise bulunan tüm linkleri tek tek denetler. Bulunan link adedi ile denetlenen link adedi eşit oluncaya kadar tarama işlemine devam eder. Tüm bu aşamaları kaydettikten sonra bulduğu e-posta'ları dökmeye başlar.

 


Normal şartlarda programın yaptığı bu işlemi bir insan yapsa bir günde sadece iki ya da üç siteyi bu kadar detaylı inceleyebilir. Ki sadece inceleme aşaması değil çıkan eposta sayısıda programın artısıdır.

Bu kadar özelliğin bir arada bulunduran program Türkçe olması ile işinizi tamamen kolaylaştırmaktadır. Ayrıca firmamıza ait olan yazılımın lisansı da firmamız Onnline Reklam'a aittir.

 

Cool Spider'ın yanı sıra topladığınız tüm epostaları düzenleyip filtreleme yapabileceğiniz Cool Formatter ve tüm bu işlenen adreslerin gönderim aşamasında size profesyonel bir gönderi sunan Cool Sender Toplu gönderme programımız mevcuttur.

 

Mail Gönderme ProgramıOnline Demo

Demo indir; hemen kullanmaya başla.

Kullanım KlavuzuMail Gönderme Programı Kullanım Klavuzu

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Mail Gönderme Programı Hemen AlMail Toplama Programı İndir

Siparişinizi vererek hemen kullanın.

Cool Mail Formatter Cool Mail Formatter

Mail Adresi Düzenleme Programı.

 

 

 

 

 

Satın almayı düşündüğünüz ürünler kopyalanabilir formatta olduğundan dolayı geri iadesi mümkün değildir. Programları internet aracılığı ile indiren kullanıcılar içinde aynı durum geçerlidir. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

 

Copyright © 2008 Onnline Reklam Her Hakkı Saklıdır.